כל מה שרצית לדעת על איפור מעושן

מהו איפור מעושן? כיצד יוצרים את המראה המעושן? וכיצד איפור מעושן יכול להדגיש את היופי הטבעי שלך בצורה מושלמת?

איפור מעושן הוא אחד הטרנדים הכי חזקים של עולם האיפור. הוא מלווה אותנו כבר עשורים רבים ונדמה שאף פעם לא יוצא מהאופנה, אלא רק משנה לעתים צורה.

איפור מעושן הוא בעצם איפור מיוחד של אזור העיניים, העושה שימוש בגוונים כהים וחמימים, כגון סגול, ירוק, אפור, שחור, ועוד והוא מתאפיין בתוצאה דרמטית, מרשימה ושונה במיוחד מהאיפור שאנו נוהגות להשתמש בו ביום-יום.

אם בדרך כלל אנו מקפידות על איפור נקי, מוקפד,מוגדר ועדין, כאשר אנו בוחרות באיפור מעושן אנו בעצם בוחרות בכל מה שהפוך מכך- איפור מטושטש, מעורפל, מרוח שלא שומר על גבולות מדויקים ומוסיף לעיניים שלנו מראה מסתורי, סקסי ונשי.

איפור מעושן הוא בעצם משחק של צלליות, כאשר לעתים עושה שימוש בגוון אחד ולעתים משלב מספר גוונים. להשלמת המראה מוסיפים לו מסקרה המוסיפהע לריסים נוכחות וצבע ולעתים נותנים טאץ' אחרון באמצעות מריחת איליינר בלט ומודגש.

איך בעצם יוצרים מראה של איפור מעושן?

1.    מורחים על הפנים בסיס איפור המורכב מייק אפ וקונסילר הנמרחים בצורה אחידה וחלקה.
2.    בזוית הפנימית של העין, באזור שמתחת לגבות, אנו מורחות בצללית בהירה שתאיר את אזור העיניים ותשמש לבסיס טוב לכל האיפור המעושן.
3.    בשלב זה עליך לסמן את גבולות האיפור שלך, מכיוון שלמרות שמדובר באיפור מעושן עדיין אנו מעוניינות לשמור על תוצאה סופית אחידה בשתי העיניים ולשמור על גבולות שישמשו אותנו בעת תהליך מריחת הצלליות.
4.    כעת פזרי פודרה מתחת לעינייך, זאת בכדי להימנע ממצב בו הצלליות ילכלכו את איפור הבסיס שכבר מרחת בשלב הראשון.
5.    מרחי את הצלליות באזור גלגל העין, טשטשי באמצעות מברשת והסירי שאריות צללית מיותרות.
6.    להשלמת המראה שרטטי קו דק בחלק התחתון של העין, זאת כדי לחבר בין החלק העליון לתחתון. גם את הקו התחתון עליך לטשטש, זאת בכדי שיראה חלק טבעי מהאיפור שמרחת על העפעפיים.
7.    לאחר מכן נקי באמצעות מברשת את הפודרה שפזרת, והשלימי את מראה העיניים באמצעות מריחת מסקרה ואף הוספת איליינר.
8.    את השפתיים ולהחיים אפרי באיפור עדין, האיפור המעושן הוא דרמטי ודומיננטי לכן אין צורך במריחת סומק עז או שפתון בולט מדי.


אודות כותב המאמר

הכותבת הנה עורכת התוכן של אתר אפטר לייף

פורסם על ידי מיכל דותן  http://www.afterlife.co.il/,

מקור המאמר: www.maker.co.il