מוצר איפור

כיום, יש אין ספור מוצרי איפור בכל קשוות גווני הצבעים

מוצרי האיפור נמכרים בדרך כלל בפרפומריות או בסופרפארמים למינהם. בשוק יש היצע נרחב של מוצרי איפור לסוגיהם ממבחר של יצרניות איפור. מוצרי איפור הם מוצרים נדרשים כי כל אישה מקפידה לרכוש מוצרי איפור. מוצרי האיפור כוללים שפתון, תוחם, סומק, רימל, איליינר, עפרון לשפתיים, צלליות לעיניים, עפרון צבע לגבות, מייק אפ פודרה ועוד.

בנוסף, מוצרי האיפור כוללים מבחר צבעים ומרקמים שונים. למשל במייק אפ ניתן לבחור במייק אפ סמיך או קליל. כמו כן, עם פודרה. צליליות לעיניים ניתן לבחור במראה מט או מבריק. שפתונים כיום מספקים לא רק צבע אלא גם מסנני קרינה וחומרים מטפחים.

אך איך ניתן לבחור מכול ההיצע? מלאכה לא פשוטה. בדרך כלל בכל פרפומריה או פארם יש יועצת יופי שתפקידה להתאים איפור. אך אל נהיה תמימי דעת. יועצות היופי לרוב עובדות בשביל חברה מסויימת, לכן היא תמליץ רק על המוצרים של החברה.

לכן, לא מומלץ לשמוע לדעתה לש המאפרת, רק בהקשר של התאמת האיפור. אם אתן רוצות לבחור איפור מחברה אחרת אתן צריכות להקפיד על כללים מסוימים בבחירת מוצר האיפור.

ראשית, חשוב שמוצר האיפור יהיה עמיד. כדי לבחון את עמידות האיפור את יכולה לערוך טסט עצמאי. הניחי את האיפור על כף היד ותנסי להסירו, אם הוא מוסר בקלות מוצר האיפור אינו עמיד. פרמטר חשוב נוסף, הוא החומרים המטפחים הנלווים למוצרי האיפור. למשל מייק אפ מהווה כיום יותר מרק מוצר איפור. רוב המייק אפים מכילים מסנני קרינה וחומרים מטפחים. חשוב לבחור במוצר איפור שמכיל מסנני קרינה {גם בשפתונים] ובעצם מגן על העור.

מוצרי איפור איכותיים עולים לרוב יותר, אך ניתן למצוא גם מוצרי איפור טובים של חברות טובות שאינם עולים יקר. כמובן, שזה החלטה שלך. האם לרכוש מוצר מחברה ידועה ומובילה, או לרכוש מוצר מחברה טובה, שאינה כל כך אופנתית אך מוצריה טובים. כמובן שזה תלוי גם ביכולת הכלכלית של כל אישה ואישה.

התאמה לעור הפנים הוא פרמטר חשוב נוסף. לכל אחת יש עור שונה. עור יבש, עור שומני, עור מעורב וכו''. חשוב לערוך התאמה בין מוצר האיפור לעור הפנים. למשל עור שמן יש לו נטייה לבהוק ובנוסף לספוג את האיפור. במקרה כזה חשוב לבחור מוצר איפור שיהיה עמיד. לנשים בעלות עור יבש חשוב לבחור מוצר איפור שמכיל לחות כדי להבטיח את עמידותו של מוצר האיפור.

החברות של מוצרי האיפור יודעות שנשים חושקות באיפור עמיד לאורך זמן. אך לרוב מוצרי איפור עמידים אינם מכילים חומרי טיפוח ונוצרת הרגשה לא נוחה. חשוב לבחור מוצר איפור שגם מחזיק לאורך זמן וגם מכיל לחות. חברות קוסמטיקה מקצועיות משלבות בין שני פרמטרים אלו.

התאמה אישית לגוון עורך- בבואך לבחור מוצר איפור חשוב לערוך התאמה לגוון עורך. יש צבעים שפשוט לא יראו במידה ואת ברונטית. או לחילופין אם הינך בהירה צריך לבחור מוצרי איפור שיתאימו לגוון עורך, מאפרת מקצועית תדע לערוך התאמה לעורך ולתווי פנייך. מומלץ לערוך טסט פעם אחת אצל מאפרת מקצועית כדי לדעת מהם מוצרי האיפור שאת צריכה לרכוש. כמו כן, לאחר הרכישה חשוב לשמור על מוצרי האיפור ולא לחשוף אותם לשמש וגם להחליף מדי פעם, כי גם למוצרי עור יש תאריך הפוגה.

מקור המאמר: www.maker.co.il